YEAR DUX VET DUX SPORTSWOMEN SPORTSMAN
         
1976 R. SANDERS ------------------ G. DRYSDALE A. GARDNER
1977 C. PATERSON ------------------ D. LOVE B. TAYLOR
1978 J. GUNN ------------------ S. HUGHES K. READ
1979 P. BAKER ------------------ S. AUGUST S. READ
1980 G. LANDWEHR ------------------ S. EVANS G. KELLY
1981 S. PURCHAS ------------------ S. AUGUST G. KELLY
1982 K. WOOD ------------------ M. CREEK J. MACDONALD
1983 W. EVANS ------------------ A. BONSER W. BELL
1984 K. LIDDIARD ------------------ M. WENIGER M. BANKS
1985 K. O'MEARA ------------------ N. VAUGHAN M. ALBERT
1986 K. BATTY ------------------ P. LOVE K. BATTY
1987 M. DEANE ------------------ J. BURGESS T. RUYTER
1988 A. MORAES ------------------ S. VLADICH C. WATTS
1989 D. PITTER ------------------ T. ISEPPI J. LEVER
1990 R. HOWARD
P. PAROLO
------------------ Z. WATSON R. HOWARD
1991 T. EDDY ------------------ T. SCHELFOUT A. EDDY
1992 C. POWELL ------------------ D. SHADE A. PEPPER
1993 N. CARATTI ------------------ A. SZNICER D. ELLIS
1994 V. SZOTA ------------------ M. GRIFFITHS A. TICEHURST
1995 A. PETCHELL ------------------ G. KER D. KLAVINS
1996 J. KINAL ------------------ L. HAYES D. NEWTON
1997 T. TILBROOK ------------------ A. WHITE A. NAFRANEC
1998 R. KINAL ------------------ K. COLGAN J. ELLIS
1999 P. KNIGHT ------------------   B. BERMINGHAM
2000 B. WAIN ------------------ R. POLLARD L. GUTHRIE
2001 K. ABBOTT ------------------   I. JACK
2002 M. BROWN ------------------ T. EYRE J. SINCLAIR
2003 I. AMBROSA ------------------ J. MONCK A. BOONE
2004 T. KELLY ------------------ T. IERACE R. BUDD
2005 R. EWING ------------------ M. VAUGHAN D. GILBERT
2006 R. HOLMES ------------------ K. ECKERSLEY H. TUCKER
2007 J. MCKAY ------------------ L. HOWE K. PAGE
2008 E. PULS C. WALKER D. PISCONERI D. BESWICK
2009 N. HEWITT T. ATHERTON K. LEMA B. MAY
2010 M. COOPER S. ELLIOTT A. WESTLAKE J. WATERS
2011 M. BEE D. MAMMONE M. TUCKER L. BEEVER
2012 T. HILES C. HART J. HARRIS R. WILKEY
2013 K. BESWICK R. ANDERSON C. WHEATLEY Z. KEENAN
2014 M. WATSON D. DAWSON W. WATERMAN D. CLARKE
         
YEAR PRESIDENT VICE PRESIDENT COMMITTEE
       
1976 L. DAVIS J. BARRON G. POTTER E. FAWCETT
      M. SIBBALD S. LINE
      B. WALLACE J. BLAND
      F. DELLA SANTINA
      P. SEAR
1977 C. KNOBLOCK B. KAY N. DEBELJAKOVIC
      G. ROBINSON D. LOVE
      A. GREENSHIELDS
      J. POULSEN S. SIBBALD
      K. BOURNE V. HILL
1978 S. GEBERT K. READ I. DUNSMORE G. FROST
      M. FERRARO S. COLUM
      P. ELLIS J. BLAND
      N. CAPRIOTTI K. BELL
      K. BAKER J. GUNN
1979 D. GREEN K. WATSON D. GREEN K. WATSON
      J. WATSON W. EVANS
      D. DAVIDSON J. HADIDA
      T. MARTIN S. READ
      W. READ D. SMEDLEY
      C. WARD
1980 C. LAROBINA A. BRINKWORTH C. WALMSLEY K. HERRICK
      A. DENT T. DOWNEY
      B. FAWCETT C. FIORI
      M. GREENSHIELDS
      W. MOUNSEY M. OAKLEY
      W. SAMBELL
1981 R. HOWELL S. AUGUST M. COWCILL G. NASH
      S. DAVIDSON A. PEKAAR
      G. LIDDIARD S.PURCHAS
      M. VITALI A. WATSON
1982 J. MACDONALD L. CLUNE M. BUCHANAN
      P. COOKSLEY P.DOWNIE
      T. JONES G. LaFONTAINE
      B. LOARING J. READ
      T. WILSON
1983 L. WATERS T. CLUNE W. BELL A. BONSER
      S. EDWARDS W. EVANS
      G. LAUGHTON M.FIORI
      D. POLLOCK V. WIGG
1984 B. BUCHANAN W. KETT P. BLOFFWITCH
      C. HENNESSY
      K. LIDDIARD N.POLANDA
      L. ROZMUS S. THOMAS
      K. WATSON
      M. WENIGER
1985 K. O'MEARA J. NAIRN N. DAVEY
      F. FITZPATRICK
      S. FRICK L. ISEPPI
      L. McCARTHY
      M. McDONALD L.WATSON
1986 P. LOVE J. ABBISS C. ABBISS K. BATTY
      S. BUTLER J. BYRNE
      L. GOERLING
      N. GOERLING
      K. HUNTER K. JONES
1987 M. DEANE J. GLAMUZINA F. TUCKEY B. HALL
      S. HAGGETT G. GRAY
      K. GLISENTI L.O'MEARA
      J. BURGESS J. BYRNE
1988 M. DIGNEY C. WATTS L. FAUNTLEROY
      A. LEAHY A. DIMASI
      A. MORAES S. JACKSON
      P. CLEGHORN
      D. GREGORY T. TATHAM
      L. BURGESS
1989 K. BUCKTIN D. PITTER J. LEVER
      J. PAVLOVIC M. GLASSON
      D. BRIDGES T. ISEPPI
      A. CONNORS K. LEAHY
      B. DUXBURY
1990 N. JONES S. DILLEY J. ABBISS J. BELL
      C. CARATTI D. COX
      S. CULLEN
      D. HAMEISTER
      R. MITTING P. PAROLO
1991 T. ELWIN T. PAROLO J. CHAPMAN M. GIBLETT
      T. KERR E. WILLIAMSON
      K. COOPER J. JOHNSON
      T. SCHELFOUT K. KING
1992 L. LETCHFORD B. STEWART A. CULLEN B. VRANJES
      K. McAULIFFE W. CARTER
      K. GILROY M. HINE
      M. MARSHALL D. CARTY
1993 J. POWELL S. HICKSON L. BACKSHELL
      A. SZNICER K. TAYLOR
      L. McARTHUR
      E. BEACHAM
      D. WHITFIELD
      A. SANDERS M. JOHNSON
1994 K. GARNSWORTHY D. GLASSON S. DONEY G. CARTHEW
      T. PRESTON R. GRAY
      A. TICEHURST J. ALLEN
      M. GRIFFITHS C. WRIGHT
      D. HOSFORD (HON)
1995 S. MORONEY N. EDWARDS A. SCHMIED K. SUTTON
      A. BRADFIELD J. HINE
      K. CHAPMAN A. KERR
      S. CLARKE
      L. DUBBERLIN
1996 S. BEACHAM B. STEWART G. CAFFIN J. GRAY
      R. LEMMEY D. NEWTON
      C. POWER L. STEERS
      N. WOODS
1997 B. LAKAY D. TAYLOR S. DELLA VECCHIA
      T. TILBROOK H. BRYANT
      K. PHILLIPS K. ISEPPI
      P. SCHMIED G. CHAPMAN
      B. HOLST
1998 M. GLASS K. CURE T. DELAPORTE J. ELLIS
      K. COLGAN H. CLARKE
      P. TEMPLEMAN-TWELLS
      D. TWADDLE J. WOOD
      M. LANE
1999 S. SMITH E. THOMAS J. CRANE A. ISEPPI
      S. LEMMEY A. LONG
      M. ROGERS V. TAYLOR
      J. VAUGHAN R. BUCK
2000 A. BIRCH L. GUTHRIE E. FLATT F. ELLIS
      E. ASTLE C. SCHMIED
      M. ARCHIBALD N. LANE
      L. BARNES L. MORRIS
2001 K. PISCONERI T. BIRCH L. DEMARTE T. LEWIN
      N. WARNOCK D. GRIMES
      K. SENIOR R. HADDON
      K. SMIT B. SMART
2002 A. FLATT A. BIRMINGHAM A. LEWIN L. HARTE
      A. JOLLY B. WARREN
      M. KIRK A. GUTHRIE
      C. ORMEROD
      K. KORTALEINEN
      S. WINTHER
      A. SORENSON
2003 C. VITALE A. COPE R. PERKINS F. REYNOLDS
      I. AMBROSA J. STOCKER
      K. ANDERSON
      H. MORGAN J. MORGAN
      C. PADGETT J. SMITH
2004 M. PHILLIPS A. UNDERWOOD A. COLES K. LAURENDI
      D. ALOSI C. GOLDING
      C. HEBBERMAN
      T. KELLY J. NELSON
      T. THOMPSON
      K. BARMETTLER
2005 R. EWING H. ODORISIO M. VAUGHAN J. BRADY
      R. BESWICK B. HOWELL
      J. WALKER C. WHITE
      J. EVANS K. GREENHAM
2006 H. TUCKER A. LITTERICK B. WOOLLACOTT
    S. TURISINI K. LYONS T. PHILLIPS
      T. STEWART J. DAVIS
      C. REYNOLDS D. JONES
2007 S. COPE S. EWING T. HARRIS C. COLUM
      J. HYDE J. KING A. KING
      L. JOHNSTON J. COX
2008 C. McINTOSH N. HEWITT T. BROWN B. MAY
    T. AMBROSIA B. VITALE T. LORD
      J. JOHNSON C. FAIR
      R. COLQUHOUN
2009 D. NANCARROW D. CRAIG P. LADHAMS K. DONKIN
      K. PUSEY M. CHALMERS
      M. MULLINS D.WILLIAMS
2010 R. BONSER M. TUCKER C. NESBITT
      M. MODISTACH
      L. ABRAHAM M. BEE
      T. DOOLAN
      A. MATSON K. McINTOSH
      T. RUBERY
2011 D. MERCER J. ANDERSON S. CLARKE J. WATERMAN
      M. BEARD A. DICKSON
      M. DAX D. ECKERSLEY
      S. FARMER T. HILES
      R. WILKEY
2012 R. ANDERSON K. BESWICK L. MASON C. HALL
      D. BESWICK S. HILL
      B. JONES B. LEE
      J. MERRITT H. THOMPSON
2013 ------------------ ------------------ M. WATSON C. NAIRN
      K. SEERY J. BIRD
      I. FRERRIS-CHAPMAN
      J. JOHNSON B. WYCH
      M. ROSE
2014 ------------------ ------------------ D. ELMS K. ANDERSON
      M. SLAYFORD R. STAER
      M. CHESTER S. HOLWAY
      M. BURR M. WALKER
      B. MILWARD H. LOFFLER
      S. LAIDLER